Komentáře k zápasům

Sezona 2015

6. kolo - FC SPEŠOV - FC Brutal Holešín/Kuničky 2:0 (0:0)

Góly: Jirka Mikulášek, Honza Trávníček
Herně vyrovnané derby rozhodly detaily. První: fantastickej Zoro v bráně, kterej polapal všechno, co pozorná obrana neposbírala. Druhej: perfektní osobka Houmra na útočníka soupeře. Třetí: výborná desetiminutovka v poslední čtvrthodině zápasu, kdy jsme soupeře povozili na útočným kolotoči a po pohledných akcích dali dva slepené góly. Pivo za tři body chutnalo, patnáct bodů za šest kol je nebývalej počin. Nepolevit ;)

Sestava
Marek Mikulášek - Radim Šváb, Ondra Mikulášek, Marek Man - Honza Trávníček, Ondra Holomek - Pepa Jarůšek, Jirka Mikulášek, Marián Poděbradský.

TOP 3:
Marek Mikulášek, Ondra Mikulášek, Honza Trávníček.

5. kolo - FC SPEŠOV - Červánky Rájec 2:4 (?:?)

Góly: Martin Jarůšek, Marián Poděbradský
Bez obou Ondrů, kteří odjeli fandit pivu, slivovici, meruňkovici (a hokeji), jsme nedokázali urvat ani bod v derby proti silným a kompletním Červánkům.

Sestava
Marek Mikulášek - Radim Šváb, Jirka Mikulášek, Tomáš Hlaváček - Honza Trávníček - Pepa Jarůšek, Marián Poděbradský, Marek Man, Martin Jarůšek

???

4. kolo - Hasiči Malá Roudka - FC SPEŠOV 3:4 (3:1)

Góly: Radim Šváb, Tomáš Hlaváček, Marek Man, Jarek Kovařík
Vítězství vůle. Na netradiční umělce posypané tunou písku jsme začali špatně a po půlhodině jsme soupeře pustili do tříbrankovýho vedení. V loňské sezoně by to znamenalo, že si domů povezem "desítku" - letos to bůhvíproč je jinak. Sirka ještě před půlkou našel křižnou nahrávkou Radima a snížili jsme. Po půlce se domácí začali hádat mezi sebou, čehož jsme využili k dokonalýmu obratu, kterýmu vévodila dvojice Marián (100% jistota v bráně) a Sirka (3 nahrávky do ložených šancí).

Sestava
Marek Mikulášek (Marián) - Radim Šváb, Ondra Mikulášek, Tomáš Hlaváček - Honza Trávníček, Ondra Holomek - Pepa Jarůšek, Jarek Kovařík, Marián Poděbradský, Marek Man

Marián Poděbradský, Honza Trávníček, Radim Šváb

3. kolo - FC SPEŠOV - FC Valchov 6:1 (4:0)

Góly: Honza Trávníček 3, Jarek Kovařík 2, Pepa Jarůšek
Ačkoli mě tým přesvědčoval, jak je prý důležité, abych nastoupil - šlo mu to beze mě líp než se mnou. Soupeře v zásadě odrovnal třemi rychlými brankami během prvních deseti minut. A pak už v zásadě pohodobě dohrál do koncertovýho výsledku.

Sestava
Marián Poděbradský - Radim Šváb, Ondra Mikulášek, Marek Man - Honza Trávníček - Pepa Jarůšek, Jarek Kovařík, Jirka Mikulášek.

TOP 3:
Honza Trávníček, Pepa Jarůšek, Jarek Kovařík.

2. kolo - Sokol Lhota Rapotina - FC SPEŠOV 1:3 (0:0)

Góly: Tomáš Hlaváček, Marek Man, Honza Trávníček
Nedělní ráno nás tentokrát nezaskočilo. Překvapivě ani nechyběli lidi ani nepřebývaly zbytečný promile. I díky tomu se nám podařilo z Rapotiny přivézt tři body za tři fíky. Po nezáživný první půli padaly ve druhým dějství především bizarní branky. Nejprve se trefil Tomáš Hlaváček po trměvrmě v rohu a nepovedeném odkopu soupeře. Pak dal Marek Man z autu o záda soupeře. Spravedlivej Marián vzápětí vrátil od autu namazáním přímo na levačku útočníka před odkrytou bránu. Naštěstí jsme nepřipustili další komplikace a po povedeném přiťuknutí Erose Sirka technickou střelou rozhodl.

Sestava
Marián Poděbradský - Radim Šváb, Tomáš Hlaváček, Ondra Mikulášek - Ondra Holomek, Honza Trávníček - Pepa Jarůšek, Jarek Kovařík, Jirka Mikulášek, Marek Man.

TOP 3:
Tomáš Hlaváček, Honza Trávníček, Marek Man.

1. kolo - FC SPEŠOV - FC Brumov 3:0 (0:0)

Góly: Pepa Jarůšek, Martin Jarůšek, Honza Trávníček
Velká spokojenost. V kombinované sestavě (chyběli Mára, Zoro, Houmr, Tomáš) jsme zvládli urvat zápas s nebezpečným Brumovem. Přispěli k tomu i dva nováčci do útoku. Jáca bojoval, co mu síly stačily, a čerstvě patnáctiletej Marťas Jarůšek přidal i velkou fotbalovost a gól. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl v úvodu lepší a několikrát nebezpečně hrozil. V druhým poločase jsme to na "naši kasu" trochu nakopali do výkonu a po pěkných akcích jsme zaslouženě dali tři fíky. A protože obrana hrála zodpovědně a Marián chytal parádně - připisujeme si po návratu do trojky první body.

Sestava
Marián Poděbradský - Radim Šváb, Ondra Holomek - Honza Trávníček - Pepa Jarůšek, Martin Jarůšek, Jarek Kovařík, Jirka Mikulášek.
Martin Jarůšek, Radim Šváb, Marián Poděbradský