Historie klubu

Historie klubu se datuje od roku 2003. Hned první působení v okresní blanenské soutěži malé kopané v roce 2004 vyvrcholilo postupem ze základní soutěže. V další sezoně jsme opět postoupili z divize do páté ligy. V roce 2006 jsme skončili v konečném hodnocení sezony na 3. místě a vzhledem k tomu, že postupovaly 3 týmy, jsme postoupili tentokrát už do 4. ligy. Rok 2007 přinesl znovu neuvěřitelně vyrovnanou soutěž. Po nekonečném snažení a úmorném boji jsme se umístili na nejlepší pozici v historii klubu a sice na druhé příčce. Následoval postup již do třetí ligy. V sezóně 2008 jsme se umístili na šestém místě, kdy jsme sehráli vyrovnané zápasy s čelem tabulky, kam jsme i několik kol patřili. V roce 2009 jsme se drželi v klidných středových vodách tabulky třetí ligy, kdy jsme sezou ukončili na 7. místě. Naše výkony byly značně rozpačité. Někdy jsme s klidem porazili týmy z čela tabulky, nicméně jsme nedokázali uzmout body slabším soupeřům. V roce 2010 jsme si vylepšili historicky nejlepší umístění. Sice pouze o jednu příčku oproti roku 2008, a to pátým místem, ale i to se počítá. Sezóna 2011 nebyla z našeho pohledu moc úspěšná. Nakonec jsme v tabulce okupovali 8. místo, ale musíme si přiznat, že nám pomohly 2 kontumace. V sezóně 2012 jsme měli tragické jaro, během něhož jsme získali pouhopouhé 4 body. V podzimní půlsezoně jsme se ale zázračně zvedli a končili ve středu tabulky. Formu jsme si přinesli do další sezony a i díky tomu jsme na konci ročníku 2013 skončili třetí, což stačilo na historický postup do 2. ligy.

Kromě sportovní činnosti se klub částečně podílí i na kulturním životě v naší obci. Pravidelně pořádáme taneční zábavy v areálu místního hřiště. O další tancovačce budete včas informováni.

Aktuální výsledky

Pro informace o výsledcích, průběhů zápasů a tabulky v poháru klikněte zde a v soutěži zde.